ניסור בטון

ניסור בטון

ניסור בטון זה פעולה נפוצה מאוד בזמן שיפוץ או בנייה של מבנים קיימים, בתהליך שיפוץ או בנייה קורה פעמים רבות שצריך לנסר קיר בטון או קורת בטון שמפריע להמשך השיפוץ או עמוד בטון שנאלצים לשנות את מיקומו.

בנוסף לפעמים מעוניינים לפתוח חלון או דלת בקיר תמך שהוא יציקת בטון, בניגוד לקיר בלוקים שאותו ניתן לשבור בקלות באמצעות פטיש 5 קילו, במקרה של קיר בטון קשה עד בלתי אפשרי להוריד את הקיר באמצעות פטיש.

קידוח בטון

שיטות שונות של ניסור בטון

קיימות מספר שיטות של ניסור בטון וכל שיטה טובה למטרות שלה, ובכל שיפוץ השתמשו בדרך אחרת

ניסור יבש

ניסור יבש הוא ניסור באמצעות להב ברזל עגול ומחורץ שמסתובב במהירות וכך חותך את הבטון, הניסור היבש מיועד בעיקר לניסורים קלים שלא עתידים לקחת זמן רב מידי, בניסור יבש הברזל מתחם ולכן לא מיועד לניסור ארוך וממושך

ניסור רטוב

בשיטת הניסור הרטוב מצטרף לתהליך הניסור צינור מים שמשפריץ כל הזמן על המתכת. למים יש שני מטרות. 1. לקרר את המתכת ולמנוע ממנה חום רב שעלול לפגוע בה ובסובבים. 2. נוזל חיכוך שעוזר לפעולת החיתוך של הבטון וכך מקל על העבודה.

ניסור יהלום

בטון מזוין הוא חומר עמיד וחזק במיוחד שמיועד לעמוד שנים רבות ולשרוד אפילו טילים, במקרים מסויימים בעובי מסויים של בטון קידוח בטון רגיל פשוט לא מספיק כדי לחתוך, גם אם בסופו של דבר הקיר יפול זה עלול לקחת הרבה מאוד זמן ולפגוע במכשיר ובסובבים, בדיוק למקרה כזה מגיע הניסור יהלום.

יהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, לוקחים שברי יהלומים קטנטנים שאותם מצמידים לראש הלהב וכך כשמפעילים את מכונת הניסור היהלום תורם לקידוח נקי, מהיר ואיכותי של הבטון הרך ממנו.

קידוח יהלום תורם רבות לניסור מהיר ואיכותי של בטון מזוין.

כמה עולה ניסור בטון?

מחיר של עבודת ניסור בטון משתנה מאוד לפי כמה וכמה פרמטרים.

  • עובי הבטון
  • כמות מטרים
  • מיקום העבודה
  • גובה העבודה
  • ועוד

יש מחירונים רבים שניתן למצוא ברחבי האינטרנט על מחירי ניסור בטון וזה יכול לתת אולי מושג כללי.
אבל אם רוצים לדעת כמה באמת הולך לעלות העבודה אין מנוס מליצור קשר עם בעל מקצוע שיבין את גודל ומורכבות הפרויקט וייתן הצעת מחיר מדויקת לעבודה.

רוצה לקבל הצעת מחיר מדויקת מבעל מקצוע? השאר פרטים:

מה הייתרון של ניסור בטון על פני עבודה בלעדיו?

אם הייתם פעם בבניין שנעשו בו עבודת שיפוצים אתם בוודאי יודעים שזה תקופה לא קלה לשכנים, אבל אחד הדברים הכי קשים הוא הרעש של הקידחות.
קידחות אין סופיות על כל חלון שרוצים לפתוח ועל כל קיר שרוצים להזיז.

כשעושים קידוח וניסור בבטון מביאים את המכונות ותוך יום או יומיים בשקט יחסי מסיימים את כל השבירות.

וכך במקום לסבול שבועות שלמים של רעש איום ונורא, זה מתחלף ביומיים של עבודה שקטה ומהירה.

ניסור בטון זה עבודה מסוכנת?

כן חד משמעית! זה עבודה עם מכשירים חדים ומסוכנים במיוחד, זה עבודה עם סלעים ענקיים שצונחים ארצה וזה עבודה שדורשת אחריות רבה.

עבודה לא זהירה בקידוח בטון עלולה לגבות חיי אדם, תהליך העבודה מצריך עיגון איכותי של כל קוביית בטון שעומדים לנסר, שמירה על מרחק וכלים איכותיים, רק כך ניתן לעבוד בטוח ולכן חשוב כל כך לעבוד רק עם בעלי מקצוע מוסמכים ומקצועיים.

לקבלת פנייה לניסור או קידוח בטון

תוכן עניינים

גלילה לראש העמוד