קידוחי בטון

כל מה שתצטרכו לדעת על קידוח בטון

קידוח בטון, בשונה מניסור בטון הוא פעולה שעושים גם בשגרה ולא רק בעת שיפוץ כללי של הבית, ניסור בטון זה בדרך פריצת חלון או דלת, או הורדת קיר שלם, קידוח זה דבר שכיח מאוד בשגרה.
למשל: 

  • קידוח חור למייבש כביסה – יש לכם מייבש כביסה שנמצא בחדר שירות או שירותים ויש לו צינור שפולט אדים וחום, אותם מומלץ מאוד להוציא החוצה מהבית, במקרה כזה מזמינים בעל מקצוע שיבצע קידוח חור למייבש כביסה. בדרך כלל זה אומר קידוח 4 צול.
  • קידוח חור למזגן –  לפעמים למתקין מזגנים אין את הציוד הנדרש לקידוח חור מתאים להעברת צינורות החוצה אל המנוע החיצוני, לצורך כך הוא יזמין איש מקצוע שיבצע קידוח חור למזגן
  • קידוח חור לקולט אדים – גם לקולט האדים במטבח כמו המייבש כביסה יש צורך בנקודה לניקוז האדים החוצה
  • קידוח חור לחוטי חשמל – לפעמים במשרד או בבית יש צורך בהעברה מסיבית של קווי חשמל וטלפון לחדר ליד וכדי לא לעשות את זה מכוער יש צורך בקידוח בטון מדוייק

כמה עולה קידוח בטון?

קידוח בטון משתנה לפי כל מיני פרמטרים כמו עובי הקיר, אם זה רק בטון או כולל רלסים מברזל, גובה העבודה, כמות העבודה ועוד.
אבל בגדול קידוח בטון מתחיל מ 150₪ לקידוח בכמות קידוחים גבוהה והחל מכ 300₪ לקידוח בודד.

אין מה להתלבט יותר מידי, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לבעל מקצוע, הוא כבר ישאל את השאלות הנכונות ויתן לכם הצעת מחיר מדוייקת.

רוצה לקבל הצעת מחיר מדויקת מבעל מקצוע? השאר פרטים:

האם העבודה מלכלכת את הבית?

כן! כן מוחלט! העבודה בקידוח בטון נחלקת לשני שיטות עיקריות, קידוח רטוב, וקידוח יבש. בקידוח יבש עולים ענני ענק של אבק שנוצר מהקידוח, בקידוח רטוב הקידוח מלווה בהרבה מאוד מים שמקררים את הלהב שקודח בקיר.

בשני המקרים החדר מתלכלך מאוד, כמובן שהצוות של מנסרים הוא צוות מקצועי שנותן שירות מעולה, וחלק מהשירות הוא להשאיר את המקום נקי בסיום העבודה. אנחנו לא מתחייבים לפוליש בכל המתחם, אבל הצוות בהחלט ינקה את שטח העבודה, את הקיר, את הריצוף ואת המים שלכלכו את החדר.

מה כדאי לעשות לפני שמגיע בעל מקצוע לקדוח חור בבטון

פינוי חפצים רגישים מהחדר

אם יש מחשב, טלוויזיה או כל מכשיר חשמלי רגיש כדאי מאוד לפנות אותו מהחדר על מנת שלא יכנס אליו אבק, בנוסף כדאי שכל מכשיר שלא חייב להיות בחדר שיפונה מחדר

כיסוי חפצים שאי אפשר לפנות

אם יש בחדר ריהוט או חפצים שאתם לא יכולים או לא מעוניינים לפנות מהחדר כדאי מאוד לכסות בניילון או כיסוי אחר על מנת שלא יתלכלך מאבק.

למה לפנות דווקא למנסרים?

כי אנחנו במנסרים נתאים לכם את בעל המקצוע הטוב ביותר בשבילכם, אם מדובר בעבודה קטנה ומהירה נפנה אליכם בעל מקצוע מהאזור שלכם שייתן לכם שירות מהיר ומקצועי, ואם מדובר בעבודת ניסור בטון גדולה ומסיבית נעביר את הפניה לחברה מנוסה שתוכל לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

לקבלת פנייה לניסור או קידוח בטון

לקבלת פנייה לניסור או קידוח בטון

תוכן עניינים

גלילה לראש העמוד