קידוח חור למייבש

קידוח חור למייבש כביסה

למה בכלל לעשות חור למייבש? מה הבעיה שהאדים יצאו בבית? איך קודחים את החור? רוצים לדעת את התשובות לכל השאלות? המאמר שלפניכם

ממתי בכלל משתמשים במייבש כביסה?

אם בעבר מלאכת הכביסה הייתה מטרד לעקרות הבית, שבמשפחות רבות העקרת בית הקדישה יום מיוחד בשבוע לכביסה. למי שהיה יותר בעל אמצעים היה מזמן כובסת מקצועית להיות להם לעזר ביום זה, באותו יום בני הבית ידעו, שאין להם פרווילגיה באוכל. ומה שיש זה מה שאוכלים. 

היו שמים את הבגדים כבגיגיות ומרתיחים את המים על ידי פרימוס. הבגדים נבחשו בתוך הגיגית ואז החלה מלאכת תליית הבגדים.  בבתים רבים היה על הגג חדר כביסה שהיה שייך לכל השכנים, כך היו תולים את הבגדים על מתקן התלייה. 

בעידן המודרני, מכונת כביסה ומייבש כביסה הם המצאות ששינו ללא היכר את עולמה של עקרת הבית. 

מייבש הכביסה עובד בצורת שהוא יוצר חום, וככה הבגדים מתייבשים. 

קידוח חור למייבש כביסה

לאן הולכים האדים שנוצרו? 

ישנו צינור שפולט את האדים אל מחוץ לשטח הבית, לצורך כך צריך לקדוח בקיר ביטון, בכדי ליצור חור שדרכו יעבור הצינור. אם האדים לא יצאו בצורה מייטבית מחוץ לבית. הם יכולים להגיע לטמפרטורה גבוה ולהביא את המייבש למצב של שריפה. 

התקן הישראלי מחייב לבצע חור לצינור בקוטר של מינימום ארבע צול.

האם אפשרי לקדוח באופן עצמאי? 

לכולנו יש כלי עבודה בבית, אנחנו נעזרים בהם בכדי לבצע  תיקונים בבית, אז לתיקונים והחלפת מנורה זה באמת קל.
העניין הוא בקידוח חור בביטון עבה וחזק. הקידוח דורש כלים וציוד יקרים ומיומנות מקצועית. צריך מקדח שכולל מתקן קידוח מסתובב שדומה לכוס, בכדי ליצור חור עגול בקוטר המתאים. ושיהיה מדויק, בכל זאת מדובר בחור אל מחוץ לבית.  

קידוח באמצאות קונגו 

מי שרוצה לקדוח בבטון באמצעות קונגו צריך לקחת בחשבון עלול לגרום נזקים משנים כמו התפוצצות השפכטל. הלכלוך שנוצר בקידוח הוא גדול. וזמן העבודה ארוך. עם ניסור בטון במקדח יהלום הוא קצר ונקי יותר מעבודה עם קונגו. אם אתם חושבים לנסר ביטון בקירות מעל שלושים סנטימטר, תצטרכו מנסר עם דיסק יהלום. 

לכן  מומלץ יש להיעזר בשירותיו של בעל מלאכה מקצועי שיבצע קידוח בבטון בעזרת מנסר בטון בצורה מהירה ונקיה. 

הגעתם לבית חדש? קניתם מייבש כביסה חדש? ב"מנסרים" תקבלו ייעוץ והכוונה ללא התחייבות. שירות מהיר ונקי במיוחד. במחיר הכי משתלם לקידוח חור למייבש הכביסה שלכם.

לקבלת פנייה לניסור או קידוח בטון

תוכן עניינים

גלילה לראש העמוד